Kenan Sertoğlu
  Burayı internetten buldum. Öncelikle çok fazla şüphelerim vardı. Güvenli mi, temizlik nasıl şüpheliydim açıkçası. Fakat Residence'ın kapısından girer girmez kafamdaki soru işaretleri bir bir azaldı. Global Konaklama firması güler yüzlü bir hizmet anlayışı ile en ufak bir sıkıntı yaşatmadılar. Gecenin bir yarısı battaniye ihtiyacı oldu. Sadece bir telefon ile 5 dakikada battaniyeler geldi. Otelden hiçbir farkı olmayıp bu şekilde kalite bir hizmet ve bu kadar uygun fiyatlara hiçbir yerde rastlamadım. Teşekkürler.
Selim
  Fransa'da Paris'te yaşıyorum. Burada günlük kiralık daire konsepti çok yaygındır. İnternette gezerken bu siteyi buldum. 2 Eylül'de istanbul'a gelecektim. Fotoğraflar gerçek mi birebir dairelerin fotoğrafları mı diye şüphelerim oldu, yetkili kişiden teyit aldım ve rezervasyon yaptırdım. 1 Haftalığına İstanbul'a geldim. Bana araç gönderdiler ve havalimanından aldırdılar. Havalimanına çok yakın olması şehir içi toplu taşıma araçlarına ulaşımın yürüyüş mesafesinde olması benim için çok önemliydi. Kaldığım Residence'tan Çok MEMNUN Kaldım. Sitedeki fotoğraflar birebir ve gerçek fotoğraflarmış : ) Paris'te bayan çanta işi yapıyorum. İstanbul'da gün çok yoğun geçtiğinden ve şehrin karmaşıklığı çok olduğundan yorgunluk oluyor. Akşamları havuzuma girip saunada yorgunluğumu atıp daireme geçiyor çayımı kendim yapıp deniz manzaralı dairemde günün yorgunluğunu atıyordum. Ekim'de tekrar geleceğim ve şimdiden ödememi yapıp rezervasyonumu kesinleştirdim. Her şey için Teşekkürler.
Mehmet Üstün
 Ankara'dan İstanbul'a iş görüşmelerim için sürekli seyahat ediyorum ve görüşmelerimi otel köşelerinde yapmak durumunda kalıyordum. Burası benim için çok iyi oldu. Kaldığım Residence itibariyle burada hem ofis hem de ev havası olduğundan görüşmelerimi İstanbul'da kendi ofisimdeymiş gibi yapıyorum. Hem güvenli bir ortamda konaklıyorum hem de iş görüşmelerimi kaliteli bir ortamda gerçekleştiriyorum. Ayrıca havuz, sauna ve türk hamamını tavsiye ederim.
Kırnaz Ltd.
  Tüyap Fuarına katılıyoruz. Burası fuar ile bitişik bir residence. Ve içerisinde restaurant'ı cafe'si mevcut. Konforlu bir ortam ve iş görüşmelerimizi de kaldığımız residence'ta yapıyoruz. Global Konaklama'nın daimi müşterisiyiz. Burada nsanlar çok samimi, sıcak ve her şeyden önemlisi çok dürüst kişiler.Herşey için Teşekkürler.
Gökhan Şahin Korkmaz
  Gaziantep'ten İstanbul'a ailecek akraba ziyaretine geldik. Günlük Kiralık Ev olarak buradan çok memnun kaldık. 24 saat güvenlik olması ve 2 günde bir temizlik olması çok iyi. Burayı herkese tavsiye ederim. Çok ilgililer ve güvenilir bir firma. İçiniz rahat bir şekilde kalabilirsiniz.
Nesibe Çelik
  Tedavi amacıyla İstanbul'a geldik. Kalacak yer problemi oldu. Daha sonra burayı bulduk internetten. Bu tip yerlerde güven çok önemli kafamda soru işaretleri vardı fakat buradaki insanlarla tanıştıktan sonra soru işaretleri silindi.Bizimle çok ilgilendiler. Evde tam donanımlı mutfak olması da artı bir özellik. Her şey için teşekkürler. Bu arada daire fotoğrafta gördüğüm daireydi.
Selin
  İstanbul'da yaşıyoruz. Fakat evimiz biraz kalabalık. Eşimle romantik bir haftasonu geçirmek havuza girmek haftanın stresini atmak için geldik. Çok memnun kaldık. Teşekkürler.
Hüseyin Kaya
  Pazarlama işi yapıyoruz. Sık sık seyahat ediyoruz. İki kişi geldik otelden daha uygun hemde bu kadar kaliteli bir ortam şaşırttı. Global Konaklama daki arkadaşlar çok ilgiliydi. Kendimizi evimizde hissettik. Teşekkürler.
Yağmur Tekeli
  İsviçre'de yaşıyorum. Arkadaşımla İstanbul'a gezmeye geldik. Bir arkadaşım vasıtasıyla burayı buldum. Firmadaki arkadaşlar çok ilgili, düzgün insanlar. Zaten arkadaşım çok memnun kaldığından bana da tavsiye etmişti. Bende çok memnun kaldım. Alışveriş merkezlerinin cafe ve restaurant'ların yürüyüş mesafesinde olması çok iyi. Kaldığımız daire deniz manzaralıydı. Çok güzel her şey 1. sınıf. Tşekkürler.
Hatice Zeynep
  Tuyap fuar katılımcısıyız. Firma olarak 26 kişi geldik. Otelde kalsaydık çok büyük ödemeler ile karşı karşıya kalabilirdik. Neyse ki burayı bulduk internetten. Burası çok kaliteli residence şeklinde yapılmış. 9 daire işimizi fazla fazla gördü. Çok daha uygun fiyatlara otelden daha konforlu, güvenlikli, temiz bir ortamda kaldık. Teşekkürler. Bir dahaki fuara görüşmek üzere.
Club Vip TOUR
  Yurtdışı merkezli turizm firmasıyız. Günlük ev kiralamalarında kalite bizim için ön plandadır. İstanbul'a seyahatlerde Global Konaklama ile ortak çalışıyoruz. Tavsiye ederim.

 

Günlük Kiralık Ev | Rent a Car

Günlük Kiralık Ev Konseptinde
Rent A Car Hizmeti

  • Mini Cooper
  • Mercedes Smart
  • Suzuki Swift
  • Seçenekleriyle...
Günlük Kiralık Ev | Yeni Lüks Dubleks Daireler

***Yeni Dubleks Daireler***


  • Günlük Kiralık Evlerde
  • 105 m2
  • Komple Cam Tavanlı
  • Ahşap Döner Merdivenli
Günlük Kiralık Ev | Eğlence

Eğlence


***Yeni***

Günlük Kiralık Ev Konseptinde Play Station 3 Keyfini Yaşayın.